ЛИС
Вівторок
30
20:37
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Ситуація з киснем у лікарнях Житомира, куди госпіталізують хворих на COVID-19, вже напружена

Ситуація з киснем у житомирських лікарнях, куди госпіталізують хворих на COVID-19, вже напружена. Про це повідомила заступниця міського голови Марія Місюрова. «Поки кисню вистачає, та наразі 97% пацієнтів потребують кисневої підтримки», - каже заступниця міського голови.

Вона порівнює статистику з попереднім спалахом хвороби: у пік навесні споживання кисню було в межах 600-700 літрів на добу, сьогодні ж навантаження зросло - півтори тонни на добу. До житомирських лікарень за останню добу госпіталізували 30 пацієнтів з ковідною хворобою.


«Зараз ургентує Лікарня №2. Сюди в стаціонар поступило 29 осіб, в Лікарню №1 - 1 особа. 4 людини померли за останню добу», - каже Марія Місюрова.


Житомир за всіма показниками наближається до червоного рівня епіднебезпеки. Обмеження «червоної зони» вимагають, що для роботи закладів у всіх працівників має бути наявність сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР-тестів (чинними є 72 години). Тому рекордною щодо вакцинації за попередні тижні була остання доба.


«Учора був своєрідний рекорд за останні тижні – 1382 людей імунізувалося», - додає заступниця міського голови Марія Місюрова.


Нагадаємо, що з 23 жовтня на час канікул знову працюватиме тимчасовий пункт щеплення на базі спортивної зали ЗОШ №6.

Вчора

Сторінки:
Нагору