ЖОВ
Четвер
21
02:20
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Сьогодні СБУ проводить антитерористичні навчання у Житомирі

23 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Житомирській області проводить раптові антитерористичні навчання.

Тренування відбудуться на об’єкті підвищеної небезпеки – Державній організації «Комбінат «Рекорд». Спецнавчання відбуваються в умовах, наближених до реальних.


Мета навчань – перевірка готовності регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом до дій в умовах потенційної терористичної загрози.


Служба безпеки України просить житомирян і гостей міста сприяти проведенню навчань, зберігати спокій та із розумінням поставитися до можливих незручностей, пов’язаних із обмежувальними заходами у обласному центрі.


Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та із безумовним дотриманням прав і свобод громадян.


СБУ закликає громадян дотримуватися правил особистої безпеки та у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної чи терористичної діяльності, інших протиправних дій негайно звертатися за номерами «гарячої лінії» СБУ в Житомирській області (0412) 47 21 52, (096) 563 02 07, або телефонувати 102.


Пресцентр СБ України в Житомирській області

Вчора

Сторінки:
Нагору