ЖОВ
Вівторок
19
17:28
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У 4 військовослужбовців Житомирського військового інституту виявили коронавірус

З метою протидії занесенню та поширенню у Збройних Силах України гострої респіраторної хвороби COVID-19, Медичними силами проводиться планове тестування особового складу, що знаходиться на обсервації.

Так 20.04.2020 підтверджено захворювання ще у 4 військовослужбовців Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова, що з 08.04.2020 року знаходилися під наглядом медичної служби на обсервації в ізоляторі військового інституту у зв’язку з контактуванням з хворою особою.


Як повідомлялося раніше, курсант Житомирського військового інституту, контактував з мамою, у якої було діагностовано захворювання на коронавірус. Після отримання цієї інформації 08.04.2020 року, військовослужбовець разом з групою контактних осіб (27 чоловік) був негайно ізольований. Після лабораторного підтвердження захворювання на COVID-19 хлопця було госпіталізовано до інфекційного відділення Житомирського військового госпіталю.


Враховуючи результат тестування термін обсервації зазначеній групі військовослужбовців подовжено. Найближчим часом ПЛР тестування буде проведено усім хто входить до цієї групи.


Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Вчора

Сторінки:
Нагору