СЕР
Неділя
7
22:17
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Бердичеві про небезпеку ігнорування ПДР пішоходів і велосипедистів попереджають поліцейські

Працівники сектору реагування Бердичівського районного відділу поліції продовжують профілактувати порушення Правил дорожнього руху, що найчастіше призводять до автопригод із постраждалими. Серед порушників - часто піші учасники руху або велосипедисти. Поліцейські наголошують їм на необхідності дотримуватися заходів безпеки.

Загалом на дорогах Бердичівщини з початку року зафіксовано близько 10 дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів.


- Вже тиждень у нашому районі, як і загалом в області, тривають профілактичні відпрацювання, направлені на запобігання травмуванню та загибелі людей на дорогах. Поліцейські сектору реагування нагадують учасникам руху про важливість дотримання ПДР, а у разі відвертого ігнорування вимог складають адмінматеріали відносно порушників, – прокоментував начальник сектору реагування патрульної поліції Бердичівського РВ Олександр Татарчук.


Так, за тиждень профілактичних заходів поліцейські СРПП провели понад 30 профілактичних бесід з пішоходами та велосипедистами та відносно 6 пішоходів винесли адміністративні постанови за порушення ними правил дорожнього руху (ч. 1 ст. 127 КУпАП). Майже два десятки постанов складені відносно водіїв і стосуються ненадання переваги в русі пішим учасникам на нерегульованих пішохідних переходах (ст. 122 КУпАП).


Бердичівські поліцейські закликають громадян неухильно дотримуватися заходів безпеки на дорозі: нехтування ними призводить до дорожньо-транспортних пригод.

Вчора

05.08.22

04.08.22

03.08.22

Сторінки:
Нагору