ТРА
Неділя
29
08:53
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту

Про це повідомляє Житомирська міська рада. На реконструкцію аеродромного комплексу у бюджеті громади передбачено 50 млн грн. Інше джерело фінансування – державний бюджет в межах програми Президента України «Велике будівництво».

«Незабаром буде підписано договір про початок робіт, і у березні вже розпочнеться реконструкція аеропорту. Попри складну напружену ситуацію в країні потрібно втілювати інфраструктурні проєкти, рухатися далі та розвивати громаду», — йдеться у повідомлені.


Злітно-посадкова смуга буде продовжена не до 2 100 м, як планувалося раніше, а до 2 500 м (наразі її довжина – 1650 м). Також у проєкт додали будівництво інших об’єктів аеропортної інфраструктури, як-от: перону для вантажних літаків, радіотехнічного обладнання, улаштування світлосигнального обладнання, розширення пасажирського перону тощо.


Нагадаємо, що в 2021 році на засіданні Кабінет Міністрів України схвалив відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон в аеропорту “Житомир” для вантажного та пасажирського сполучення з постійним режимом функціонування та цілодобовим часом роботи.

26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору