ЖОВ
Четвер
22
00:23
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У ще одному райцентрі Житомирщини поліція закрила підпільний гральний зал

14 вересня правоохоронці Новоград-Волинського відділу поліції провели невідкладні слідчі дії у підвальному приміщенні будівлі, де у закритому режимі функціонував гральний заклад. Звідти вилучили докази протиправної діяльності. Триває досудове розслідування.

Схема, за якою діяв нелегальний гральний заклад, була налагоджена та відпрацьована. Відвідували ігровий підвал у райцентрі особи, обізнані з його нелегальною діяльністю. Натомість для неперевірених доступ до приміщення був обмежений.


У ході оперативно-профілактичних заходів поліцейські Новоград-Волинського відділу ГУНП задокументували роботу підпільного залу. А 14 вересня провели невідкладні слідчі дії у приміщенні.

У результаті вилучили понад десяток системних блоків, моніторів і комплектуючих до них, обладнання для інтернет-зв’язку, записи чорнової бухгалтерії та інші речові докази протиправної діяльності.


Досудове розслідування триває за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) КК України. Також встановлено, що підвальне приміщення орендував приватний підприємець. Проводяться відповідні перевірки для встановлення причетних осіб до ведення нелегальної діяльності.


Поліцейські області продовжують відслідковувати ситуацію щодо припинення грального бізнесу та закликають громадян у разі виявлення функціонування закладів для азартних ігор повідомляти за номером «102».

Вчора

Сторінки:
Нагору