СЕР
Понеділок
2
15:51
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

У ставку на Житомирщині водолази виявили тіло рибалки

​На водоймах продовжують гинути люди: рятувальники попереджають про небезпеку відвідування необлаштованих місць для купання та риболовлі.

Тепла погода традиційно спонукає громадян вирушати на відпочинок до водойм. Здебільшого, це найближчі до місця проживання річки, озер, або ж ставки. Однак зручно не означає безпечно. Саме тому, найбільша кількість трагічних випадків фіксується саме на таких "диких" місцях відпочинку.


Зокрема, 10 червня о 14 год. 45 хв. до Житомирської обласної комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби Житомирської обласної ради надійшло повідомлення з відділу поліції №1 Коростенського районного управління Національної поліції в Житомирській області, про те, що під час вилову риби на ставку в селі Рудня – Вороб’ївська ( Малинська ТГ) втопився чоловік 1981 року народження.


По прибуттю водолазної групи на місце події було проведено пошукові заходи. Завдяки вмілим, рішучим та професійним діям водолазів швидко тіло рибалки було виявлено, піднято та доставлено до берега і передано працівникам поліції.

31.07.21

Сторінки:
Нагору