ТРА
Неділя
22
17:29
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

У Житомирі дільничні офіцери поліції розшукали злодія

​2 жовтня до поліції звернувся 21-річний житель обласного центру із повідомленням про крадіжку з кімнати у гуртожитку його майна. Поліцейські встановили, що до вчинення правопорушення причетний 20-річний житомирянин. Розпочато досудове розслідування.

За словами заявника, крадіжку було вчинено у середині серпня. Саме тоді з його кімнати у гуртожитку було викрадено ноутбук та акустичні колонки загальною вартістю 4900 гривень. Господар спочатку самостійно намагався знайти та повернути власні речі. Тільки згодом звернувся до поліції.

Відповідна інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Працівники поліції з’ясували, що до вчинення злодіяння може бути причетний 20-річний житомирянин. Молодик у скоєному зізнався. Нині триває подальше з’ясування обставин події.

За чинним законодавством злодіяння може обернутися для парубка штрафом, громадськими або виправними роботами, піврічним арештом або позбавленням волі строком до 3 років.

26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору