СІЧ
Понеділок
17
20:48
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

У Житомирі інспектори з паркування проводять ранкові рейди 

Інспектори з паркування сьогодні проводили ранковий рейд на центральних вулицях міста - у тих місцях, де порушення правил паркування заважає руху громадського транспорту.

«Зранку працювало 4 інспектори: один – біля ЗОШ №33, один – біля «Жовтня», два - біля поліклініки», - говорить Віктор Клименко, начальник муніципальної інспекції Житомирської міської ради.


Інспектори фіксують факти порушення та проводять попереджувальну інформаційну роботу. «У разі якщо водій на місці, він отримує інформаційний буклет. Ми просимо його перепаркуватися у дозволене місце. Якщо ж водія немає – таке порушення фіксується. За 15 хвилин ми виявили їх понад 10», - говорить інспектор з паркування Олександр Гончарук. Він фіксує правопорушення водія, що здійснив зупинку автомобілем в місці, де її заборонено. Штраф за таке правопорушення - 340 грн. У пільговий період водій-порушник сплачує 50% від суми штрафу.

Сьогодні станом на 12:00 зафіксовано 77 порушень правил дорожнього руху в частині зупинки, стоянки. «На лобовому склі інспектори залишають повідомлення про фіксацію та про притягнення до відповідальності. За цією фіксацією виноситься постанова про накладення адмінстягнення. Дані беруться з реєстру транспортних засобів», - пояснюють у муніципальній інспекції міської ради.


Віктор Клименко, начальник муніципальної інспекції міської ради, каже інформація, отримана від Інформаційного центру міської ради, аналізується на предмет кількості заторів на вулицях.Такими проблемними ділянками є місця поблизу освітніх закладів та поліклінік, вулиці Київська, Хлібна, Небесної Сотні, міст зі сторони Бердичева та ін.


Зазначимо також, що муніципальна інспекція співпрацюватиме з Житомирським районним управлінням поліції ГУНП в Житомирській області. Напрямки такої співпраці було обговорено під час сьогоднішньої наради. Володимир Богдан, заступник начальника Житомирського районного управління поліції з превенції, каже: спільна робота офіцерів поліції Житомирської громади та інспекції стосуватиметься контролю за станом благоустрою та врегулювання питання щодо припинення стихійної торгівлі у місті.

Сторінки:
Нагору