ТРА
Понеділок
10
12:02
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі молодик кривдив матір та бабусю

До двох років ув’язнення загрожує житомирянину за кривдження матері і бабусі

Слідчі Житомирського районного управління поліції оголосили про підозру 27-річному житомирянину, який систематично вчиняв домашнє насильство у своїй родині. Від агресії молодика страждали його матір, а нерідко і літня бабуся. Досудове розслідування триває.


Нещодавно до Житомирського районного управління поліції звернулася 49-річна жителька обласного центру, яка поскаржилась на сина. Жінка розповіла, що систематично потерпає від його образ та стусанів.


У ситуації розбирались дільничні офіцери поліції. 27-річний чоловік уже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Раніше він притягувався до кримінальної відповідальності за злочини майнового характеру, також йому інкримінували зберігання наркотичних засобів. Тоді суд призначив молодику покарання, не пов’язане з позбавленням волі. Невдовзі він взявся за тиранію у власній сім’ї, ображаючи і навіть застосовуючи силу до матері. Частенько від його агресії страждала і бабуся молодика, яка ставала на захист доньки.


- Чоловік неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення насильства у сім’ї, – прокоментував заступник начальника Житомирського районного управління поліції Володимир Богдан. – За ініціативою дільничних офіцерів поліції з родиною працювали представники соціальних служб. Проте ці заходи не зупинили порушника.


Нині чоловікові повідомлено про підозру у рамках кримінального провадження, відкритого за фактом учинення домашнього насильства. Після проведення необхідних слідчих дій зібрані матеріали будуть скеровані на розгляд суду.


Поліцейські наголошують, що відповідно до ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України подібні діяння караються громадськими роботами, піврічним арештом, обмеженням волі до 5 років або ув’язненням на строк до 2 років

Вчора

Вчора

Сторінки:
Нагору