СІЧ
Четвер
21
07:44
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі поліцейські привертали увагу до проблем домашнього насильства тематичним флешмобом

«Поліція проти насильства» - такий напис помаранчевого кольору розгорнули поліцейські блоку превентивної діяльності на Старому бульварі Житомира 3 грудня. Акція проводилась у рамках всеукраїнських заходів відповідного спрямування.

Із закликом #Дій_проти_насильства учасники флешмобу звертались до перехожих, роз’яснюючи небезпеку замовчування фактів домашньої тиранії та вручаючи відповідні письмові рекомендації. Також кульки символічного помаранчевого кольору поліцейські роздавали дітлахам.


До проведення флешмобу долучились учасники триденного тренінгу із запобігання та протидії домашньому насильству, що нині проходить у Житомирі за підтримки міжнародних партнерів.


Поліцейські підняли літери із написом «Поліція проти насильства», тим самим привертаючи увагу небайдужих до цієї актуальної, як показує практика, проблеми суспільства.

- З початку року поліцейські області виїздили на понад 11 тисяч викликів про факти домашнього насильства. На профілактичні обліки було взято 4 тисячі осіб, схильних до таких порушень. За результатами перевірок поліцейські оформили 11560 адміністративних протоколів відносно домашніх тиранів, винесли 2600 заборонних приписів та направили до судів 156 обвинувачень у кримінальних провадженнях відносно правопорушників, - розповів заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП Микола Пархомчук.


Нагадаємо, всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» проводиться щорічно з 25 листопада з метою формування у суспільстві нетерпимості до подібного явища та інформування громадян про механізми захисту потерпілих і покарання кривдників

Вчора

19.01.21

18.01.21

Сторінки:
Нагору