ЛИС
Неділя
29
19:10
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі презентують виставку художниці Наталії Жукової, яка намалювала більше 600 картин

1 листопада у Житомирі презентують виставку "Осінь, груші, роздуми" художниці Наталії Жукової, яка за 15 років роботи намалювала більше 600 картин. Виставка проходитиме в обласній науковій бібліотеці.

Через обмеження, пов'язані з коронавірусом, для Наталії Жукової ця виставка стала першою у 2020 році. За словами художниці, в експозиції будуть представлені 27 робіт – переважно архітектура, натюрморти, портрети та пейзажні краєвиди Житомира:


"Ось це, наприклад, мій пес. Я його дуже люблю, тож, вирішила зобразити його на полотні. Зробила це не зовсім стандартно, домалювавши зверху бокал – всередині там сік або мартіні. Мені хотілося, щоб у людей, які дивляться на цю картину, піднімався настрій".


Наталія Жукова каже: за 15 років, впродовж яких вона малює, створила більше 600 картин. Одна з них – натюрморт з дерев'яним годинником, поряд з яким стоїть ваза з трояндами і лежать кілька абрикосів.


"Це дуже важлива для мене картина, бо це пам'ять про того, кого я любила, – розповіла Суспільному Наталія. – Цю картину я передам своєму сину. Ваза тут моя, абрикоси і троянди теж з мого саду. І кольори я підбирала радісні, яскраві і соковиті".


Житомирянка Олександра Гордасевич у бібліотеку прийшла у справах і зупинилася оглянути виставку. Каже, що картини привабили її кольорами і стильністю.


Зараз у фойє бібліотеки тривають підготовчі роботи – перед тим, як розвісити, картини підбирають за тематикою та стилем. Художниця каже, що в картинах намагалася передати красу природи та свій внутрішній стан:


"Я вганяю фарбу в полотно маленькими тонкими пензлями, фон тоді стає цікавим і різноманітним за відтінками. Моє життєве кредо – це мої картини. Завдяки їм я маю любов до життя. Коли я пишу свої роботи, я живу".


Додамо, що виставка експонуватиметься із 1 листопада у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Ольжича.

Вчора

Сторінки:
Нагору