СЕР
Неділя
7
21:59
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі призупинили підвищення тарифів на злив відходів для асенізаторів

У Житомирі водоканал призупинив дію додаткових договорів з асенізаторними службами, які відкачують відходи з вигрібних ям в приватних будинках. Тарифи на перевезення рідких побутових відходів будуть такими, як до підвищення в травні 2021 року. Про це Суспільному розповіла комерційна директорка комунального підприємства "Житомирводоканал" Лариса Продоус.

"Житомирводоканалу було рекомендовано призупинити дію додаткових договорів про приймання понаднормативних стічний вод, тому з першого червня по 31 серпня КП "Житомирводоканал" призупинив їх дію", – каже Лариса Продоус.


Нагадаємо, що 30 квітня у Житомирі асенізаторні служби відмовилися надавати свої послуги власникам вигрібних ям у приватних будинках через підвищення водоканалом ціни на злив рідких побутових відходів.


12 травня асенізатори вирішили відновити свою роботу і підписали з КП "Житомирводоканал" нові договори.


"Раніше за злив побутових відходів ми платили водоканалу 15 гривень за кубічний метр. Потім ціну підняли до 45 гривень за кубометр, а тепер з першого червня знову працюємо по 15 гривень", – розповів перевізник рідких побутових відходів Володимир Коломієць.


Рекомендаційне рішення про призупинення підвищення вартості послуг на вивезення рідких побутових відходів ухвалили 10 червня на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства.


"Комісія прийняла рішення призупинити дії "Житомирводоканалу" до першого серпня і провести конкурс на вивезення рідких відходів з юридичними та фізичними особами", – сказав голова комісії з питань житлово-комунального господарства міськради Геннадій Карпінський.


Перевізник Володимир Коломієць говорить, що асенізатори не знають, як працюватимуть після першого серпня.


"В угоді написали, що ми можемо працювати до першого серпня за минулими тарифами, а далі незрозуміло. Питаємо у водоканалу, але там кажуть, що нічого не знають. Чи буде якийсь тендер, чи ні? Просто нам ніхто нічого не пояснює", – каже Коломієць.

Вчора

05.08.22

04.08.22

03.08.22

Сторінки:
Нагору