ЧЕР
Четвер
12
18:11

​У Житомирі рятувальники вшанували пам’ять полеглих захисників у День Героїв

23 травня рятувальники Житомирщини долучилися до загальнонаціонального вшанування пам’яті полеглих борців за незалежність та свободу нашої держави.

Начальник Головного управління ДСНС України у Житомирській області Дмитро Нікулеско разом із керівництвом області, представниками силових структур, військовими та громадськістю взяв участь у покладанні квітів до «Алеї слави героїв» та Пам’ятного знаку «Захисникам України у війні з російським агресором».


Символічно, що саме сьогодні на «Алеї слави» відкрили вже дванадцятий стенд із портретами ще 60 героїв, які віддали своє життя за Україну. На жаль, війна триває, і список втрат з болем поповнюється.


Кожен із них – не просто ім’я на стенді, а гідний приклад незламності, відваги та справжнього патріотизму. Пам’ять про наших героїв житиме в серцях мільйонів вдячних українців.


Щиро дякуємо кожному, хто сьогодні зі зброєю в руках або в тилу боронить Україну.


Вічна слава і світла пам’ять тим, хто віддав життя за наше майбутнє.


Слава Героям України!



Вчора

Сторінки:
Нагору