ТРА
Неділя
29
09:10
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі та Харкові готувалася серія нападів на міські об’єкти. ФОТО

СБУ знешкодила злочинну групу, яка готувала серію розбійних нападів на міські об’єкти у прикордонних регіонах України

СБУ проводить комплексні заходи щодо запобігання та нейтралізації загроз підривної діяльності проти державної безпеки нашої країни. В ході масштабної операції, у Житомирі і Харкові українські контррозвідники знешкодили організоване злочинне угруповання, яке координували представники спецслужб РФ. Серед вилученого у зловмисників – вибуховий пристрій, стрілецька зброя та боєприпаси.
Організатори банди займалися підготовкою до вчинення серії розбійних нападів на міські інфраструктурні об’єкти, у тому числі комерційної сфери. За їх задумом, це мало призвести до дестабілізації внутрішньої обстановки в регіонах.


Встановлено, що групу організували двоє місцевих жителів, один з яких має громадянство РФ. Під прикриттям нібито працевлаштування в охоронній фірмі, вони підбирали «кандидатів» до складу банди. Для цього, використовували власні зв’язки серед представників криміналітету.Під час проведення слідчих дій за місцями перебування обох організаторів угруповання, правоохоронці, серед іншого, виявили:


- спеціальні технічні пристрої радіочастотного пригнічення,

- чорнові записи з планами щодо підготовки до розбійних нападів,

- засоби зв’язку,

- комп’ютерну техніку та електронні носії інформації із доказами протиправної діяльності.У межах кримінального провадження, тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин правопорушень та притягнення до відповідальності винних осіб.


Заходи з викриття і затримання зловмисників проводили співробітники СБУ у Житомирській та Харківській областях за координації Департаменту контррозвідки СБУ за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору