ТРА
Вівторок
24
22:33
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі у Домі української культури стартують безоплатні майстеркласи. Управління культури запрошує майстрів до співпраці 

Управління культури міської ради розпочинає річний цикл  майстеркласів для дітей, підлітків та дорослих.  Відкриті  заняття  відбуватимуться у Домі української культури щочетверга о 16:30.

Майстеркласи будуть безоплатними, їх учасники забезпечуватимуться роздатковим матеріалом.


У найближчий четвер всі охочі зможуть познайомитися зі стародавніми традиціями виготовлення виробів з коноплі на дерев’яних інструментах. Житомирський майстер та дизайнер Олег Земнухов, який славиться виготовленням ексклюзивного конопляного взуття, покаже можливості конопляної нитки. Час - 16:30. Місце - Дім української культури (вул. Велика Бердичівська, 61/18).


Управління культури міської ради запрошує до співпраці майстрів незалежно від типу творчої діяльності.


«Майстеркласи можуть бути на різну тематику. Наприклад, з виготовлення оригінальної закладки для книги, виробів із соломи, з акварельного чи олійного живопису, майстерклас з вирізання витинанки…Чекаємо цікаві ідеї та пропозиції. Намагатимемося їх всі реалізувати», - повідомляють в управлінні культури Житомирської міської ради.


Контактний телефон: +3 8 (097) 9721244 (Вікторія).

26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору