ЖОВ
Четвер
21
02:30
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі виявили ще 4 іноземців-нелегалів

Вихідними правоохоронці провели рейд ринками обласного центру для перевірки дотримання міграційного законодавства. У результаті виявлено 4 громадян іноземних держав, які порушили правила перебування в Україні. Наразі відносно трьох з них уже прийнято рішення про примусове повернення до країн походження.

До складу рейдової групи входили працівники відділу міграційної поліції ГУНП, Житомирського райуправління поліції та відділу поліції №1 ЖРУП, Управління державної міграційної служби в області та Держприкордонслужби.


Під час перевірок правоохоронці виявили порушення у трьох громадян Азербайджану, 1967, 1962 та 1953 років народження, та в громадянина Туркменістану, 1999 р.н. Усі четверо перевищили визначені законодавством дозволені строки перебування в державі, мешкали без документів на право проживання, а також ухилялися від виїзду за межі України.


Відтак чоловіків доставили до відповідних підрозділів Управління державної міграційної служби в області для притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 203(Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) КУпАП.


Окрім того, як повідомив начальник відділу міграційної поліції ГУНП в Житомирській області Олександр Фурманюк, відносно трьох іноземних громадян прийнято рішення про примусове повернення до країн їх походження.

Вчора

Сторінки:
Нагору