СЕР
Неділя
14
18:09
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

У Житомирі відбудеться форум інвесторів

​Форум інвесторів відбудеться у Житомирі в травні наступного року. Захід перенесли через COVID-19. Мета  форуму – презентувати Житомирщину як регіон, привабливий для інвестицій.  До Житомира  з’їдуться  потенційні інвестори з країн-партнерів  нашого міста, що надають технічну, експертну та фінансову підтримку нашій громаді, - з Німеччини,  США, Швеції, Швейцарії. Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин під час засідання ради з питань залучення інвестицій при облдержадміністрації. Він також додав, що проведення форуму збігатиметься ще з однією вагомою подією  у Житомирі  - великим фестивалем класичної музики імені Святослава Ріхтера.  

На території Житомирської громади активно здійснюються заходи із залучення інвестицій. До кінця року розширяться виробничі потужності підприємств з іноземними інвестиціями - «Ферпласт-Україна» та «ІП Євроголд Індестріз ЛТД».«Ферпласт будується, як і планувалося, згідно з сумами інвестицій та строками будівництва. Приміщення цеху вже практично добудовано і до кінця грудня буде введено в експлуатацію", - підтверджує виконавчий директор української філії Вальтер Дзордан. Він зазначає, що наразі сюди активно завозиться обладнання. Потому триватиме монтаж і його наладка, що займе тривалий час. Наприкінці березня наступного року виробництво вже запрацює.


Активно ведуться роботи з будівництва і сміттєпереробного заводу. Обладнання сюди завезуть та вмонтують уже наприкінці цього місяця, а в січні наступного року завод запрацює у тестовому режимі.


«Вже пройшов тендер з будівництва Індустріального парку по шосе Київському, договір укладений. Також у наступному році розпочнеться будівництво патронного заводу", - каже міський голова Сергій Сухомлин.


Вчора

12.08.22

Сторінки:
Нагору