ТРА
Понеділок
10
11:06
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі запустили стаціонарний пункт з вакцинації проти COVID-19

120 людей отримали вакцину від коронавірусної інфекції на базі стаціонарного пункту з вакцинації у Житомирі. Пункт облаштували на базі амбулаторії сімейної медицини №12.

Станом на 23 березня – це єдиний такий заклад у Житомирі. Незабаром на території обласного центру свою роботу розпочнуть ще 4 таких пункти. Вакцинацію проводять в окремому кабінеті. Облаштували і кімнату очікування для пацієнтів. Лікарі та медсестри перед цим пройшли спеціальне навчання. Нині вакцинують людей в рамках другої хвилі – щеплення отримують працівники мережі первинної медицини, зокрема, сімейні лікарі та їхні помічники, соціальні працівники. З моменту надходження нової партії вакцин робитимуть щеплення людям віком від 80 років, яких також вакцинуватимуть в другому етапі дорожньої карти.


Завідувач амбулаторії №12 Житомира Олександр Косміна розповів кореспондентам Суспільного, що пункт щеплення працює з 10.00 до 16.00 години:


"Стаціонарний пункт щеплення працює на Покровській 159, якщо не помиляюсь, відзавтра такий пункт запускатимуть на Польовій. В подальшому по Житомиру буде чотири таких пункти".


Сімейний лікар амбулаторії Тетяна Гетенок каже, якщо все нормально, всі показники в нормі, пацієнту проводиться щеплення у м’яз руки:


"І потім ще людина очікує 30 хвилин в тій же кімнаті, тому що можуть бути побічні дії, реакції і пацієнти повинні бути під наглядом лікарів. Якщо все нормально, через 30 хвилин вакцинований покидає нашу установу. Сьогодні все було нормально, пацієнти всі були задоволені, побічних дій не було".

Вчора

Вчора

Сторінки:
Нагору