ГРУ
Понеділок
6
18:53
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі затвердили тарифи з теплопостачання

Рішення щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання,послугу з постачання теплової енергії прийняли сьогодні на позачерговому засіданні виконкому.

«Відповідно до меморандуму підписаного між Урядом та міськими головами ціна теплопостачання для населення в містах України буде не вища ніж була в минулому опалювальному періоді. Тобто незважаючи на розрахунковий тариф, який складає майже 1920 грн за Гкал, тариф для мешканців Житомира складатиме 1811,36 грн з ПДВ за Гкал», - говорить заступник міського голови Сергій Кондратюк.


Заступник міського голови відзначив, що меморандумом зафіксовано ціну природного газу для бюджетних установ на рівні 13 659,63 без ПДВ/за 1000 куб.м. Для інших установ закладена ціна з розрахунку останньої додаткової угоди з «Нафтогаз України» - 24 тис. грн без ПДВ /за 1000 куб.м.


Нагадаємо, що меморандум між Урядом та органами місцевого самоврядування про непідняття тарифів для населення було підписано під час Конгресу місцевих та регіональних влад.

Вчора

Сторінки:
Нагору