ТРА
Неділя
29
08:57
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі жінка довірилась шахраям та втратила майже 14 тис грн

Жителька обласного центру повірила телефонному повідомленню незнайомки, яка назвалася представницею оператора мобільного зв’язку. У результаті маніпуляцій з її особистими даними житомирянка втратила понад 13 тисяч гривень. Поліцейські встановлюють всі обставини події та закликають громадян бути обачними під час використання послуг, пов’язаних з доступом до конфіденційної інформації.

Увечері 24 січня до Житомирського райуправління поліції звернулась 41-річна місцева жителька із повідомленням про сторонній доступ до її банківського рахунку. За словами жінки, без її відома було здійснено розрахунок в інтернет-крамниці на суму 13,6 тисячі гривень.


Як з’ясувалось, кілька годин тому на мобільний номер заявниці зателефонувала жінка, яка назвалася представником оператора мобільного зв’язку. Під приводом перевірки роботи sim-картки співрозмовниця дізналася у жінки відомості, що надійшли на її мобільний телефон у вигляді sms-повідомлення. Виявилося, що саме ця інформація дозволила невідомим отримати доступ до чужого банківського рахунку.


Нині правоохоронці проводять подальші заходи для встановлення осіб, причетних до правопорушення.

26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору