ЖОВ
Четвер
21
01:53
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

У житомирській гімназії учнів навчатимуть основам журналістики

У Житомирській міській  гуманітарній гімназії №23 впроваджують медіаосвіту. Тут відкрили  експериментальний медіаклас,  де  учнів вчать основам  журналістики. Йдеться про факультативне навчання із залученням спеціалістів ЖДУ імені Івана Франка.

Сьогодні у міській раді учні 5 – А класу гімназії представили проєкт «Культурна спадщина журналістики Полісся», а також власноруч написані пресрелізи. Попри свій юний вік, діти розуміють: бути медіаграмотним сьогодні - необхідно.


Окремий шкільний медіацентр очолюватиме класний керівник. Буде розроблено спеціальний сайт з розділами та тематичними підрозділами. За кожний напрямок відповідатиме один учень, який наповнюватиме підрозділ інформацією.


Окрім того, медіацентр організовуватиме творчі звіти та конкурси дописувачів, публічні диспути, ток-шоу, екскурсії до місцевих редакцій газет, конкурси фотографій тощо.


Програма складатиметься з чотирьох модулів, кожен з яких розрахований на рік. Вивчатимуть репортажну й журнальну фотографії та вебдокуметалістику.


«Під час першого модулю вивчатимуть мистецтво фотографії . Учні двічі на тиждень проходитимуть навчання у ЖДУ імені Івана Франка. Під час першого семестру модуля вивчатимуть фотожурналістику, історію фотографій, традиції та обряди Полісся. У другому семестрі учні вивчатимуть основи дизайну. В кінці модуля планується фінальна виставка фоторобіт учнів», - йшлося під час зустрічі у міській раді.


Вчора

Сторінки:
Нагору