КВІ
Середа
14
19:47
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​UA: Житомир покаже матч Кубка Девіса Україна–Ізраїль

5 і 6 березня UA: ЖИТОМИР покаже наживо змагання чоловічих національних тенісних збірних України та Ізраїлю в рамках Першої Світової групи Кубка Девіса. Змагання відбудуться на корті Marina Tennis Club у селі Погреби, що за 3 км від Києва, та у зв’язку з обмеженнями через пандемію коронавірусу матч відбудеться без вболівальників.

«Наші глядачі полюбляють вболівати за свою національну команду під час спортивних подій. Про це свідчать дані з маркетингової стратегії для регіонального мовлення, а також останні дослідження нашого департаменту стратегічного маркетингу. На майбутнє ми плануємо збільшити кількість локальних спортивних трансляцій в ефірі регіональних телеканалів Суспільного. Таким чином, ми висвітлюватимемо стан справ зі спортом у регіонах і надаватимемо можливість нашій аудиторії стежити за цікавими подіями», — зазначила генпродюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.


Тенісист Сергій Стаховський на сторінці Федерації тенісу України закликав уболівальників дивитися трансляцію матчу на Суспільному і підтримати українську збірну на Кубку Девіса.


5 березня о 15:05, після випуску місцевих новин на UA: ЖИТОМИР, розпочнеться трансляція церемонії відкриття Кубка Девіса і двох одиночних зустрічей Україна–Ізраїль.


6 березня об 11:30 почнеться трансляція другої частини матчу тенісних збірних Україна–Ізраїль — парної та ще двох одиночних зустрічей.


Поєдинок Першої Світової групи з Ізраїлем мав відбутися ще у вересні минулого року, проте його перенесли на 5-6 березня 2021 року.


Заявлені склади команд:

Збірна України:

Ілля Марченко. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 176, у парному — 316.

Сергій Стаховський. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 192, у парному — 190.

Владислав Орлов. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 356, у парному — 381.

Данило Каленіченко. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 487, у парному — 600.

Денис Молчанов. Поточний рейтинг у парному розряді — 94.

Капітан — Андрій Медведєв.

Збірна Ізраїлю:

Едан Лешем. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 364, у парному — 787.

Яшай Оліель. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 424, у парному — 1742.

Даніель Цукєрман. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 797, у парному — 732.

Йонатан Ерліх. Поточний рейтинг у парному розряді — 71.

Капітан — Йонатан Ерліх

Кубок Девіса — це найбільші міжнародні командні змагання в чоловічому тенісі, проводяться щорічно Міжнародною федерацією тенісу.

Вчора

Сторінки:
Нагору