СЕР
Неділя
14
18:51
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Юрій Денисовець: Дякую вам за те, що своєю щоденною творчою працею ви зберігаєте пам’ять про видатного митця — Віктора Косенка

Сьогодні, 22 листопада, у Житомирському музичному фаховому коледжі ім. В.С. Косенка відбулося відкриття меморіального куточка Віктора Косенка та презентація календаря  з нагоди 125-річчя видатного українського композитора.

Участь у заході взяли заступник голови Житомирської ОДА Юрій Денисовець, директор Департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Обшта, педагогічний колектив коледжу та ЗМІ.


Під час заходу учасники мали змогу заслухати музичні твори Віктора Косенка у виконанні викладачів коледжу та ознайомитися з його творчістю, створеною в період проживання видатного українського композитора в Житомирі.


«Саме у Житомирі остаточно сформувався талант Віктора Косенка як автора, музиканта-виконавця, концертмейстера, педагога, популяризатора академічної національної та світової музики. Щиро дякую всьому колективу коледжу за сумлінну творчу працю, завдяки якій ім’я Віктора Косенка будуть пам’ятати доти, доки звучать його твори», — сказав Юрій Денисовець.


Крім того, заступник голови ОДА вручив колективу Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка почесні грамоти Житомирської облдержадміністрації та подяки голови облдержадміністрації.

Нагадаємо, що сьогодні на Житомирщині стартував «Косенківський тиждень», протягом якого проходитимуть урочистості з нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Віктора Косенка.


Зокрема на 23 листопада заплановано:

10:00 — покладання квітів до пам’ятника Віктору Косенку (м. Житомир, вул. Пушкінська, 28) та меморіальної дошки на будинку, де мешкав композитор (м. Житомир, вул. Дмитрівська, 6);

12:00 — студентська двомовна українсько-англійська онлайн-конференція “Погляди на Віктора Косенка / Glimpses at Viktor Kosenko”.

Вчора

12.08.22

Сторінки:
Нагору