ЛИП
Субота
20
12:19

​В боях під Мар'їнкою загинув десантник з Житомирщини

У скорботі перебуває вся Семенівська громада. У Бердичівській РДА з глибоким сумом повідомляють, що у боях за Україну героїчно загинув житель села Кикишівка - солдат Ковальчук Руслан Васильович, 1996 року народження.

«Стрілець - помічник гранатометника 3 десантно-штурмового відділення 1 десантно-штурмового взводу 3 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону військової частини А 0224 був призваний на військову службу 28 травня 2023 року Бердичівським РТЦК та СП.Героїчно загинув 5 жовтня 2023 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Мар'їнка Покровського району Донецької області. Тривалий час рахувався зниклим безвісти, і тільки нещодавно з'явилося офіційне підтвердження факту смерті.


Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого військовослужбовця. Наш район втратив ще одного свого земляка, який віддав життя за волю та незалежність нашої держави.


Ми назавжди запам'ятаємо молодого та усміхненого хлопця, його мужність, стійкість та героїчну самопожертву», - йдеться у повідомленні.

Вчора

Сторінки:
Нагору