СЕР
Неділя
7
22:19
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​В Іршанській громаді поліцейські офіцери виявили наркопосів

28 червня поліцейські в обійсті жителя одного із сіл Іршанської громади виявили та ліквідували макові насадження. Правоохоронці попереджають громадян про неприпустимість вирощування нарковмісних рослин у приватних садибах.

Поліцейські офіцери громади, відпрацьовуючи населені пункти у межах обслуговування, помітили в обійсті у с. Десятинах незаконний посів.


Під час огляду території домоволодіння 50-річного чоловіка правоохоронці виявили на присадибній ділянці близько 210 рослин маку. Зілля поліцейські вилучили та призначили подальше експертне дослідження.


Попередня кваліфікація події - ч. 1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України.


Нагадуємо, що законодавством незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин караються штрафом від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.


На території області тривають оперативно-профілактичні заходи поліції, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин (маку та конопель), документування злочинної діяльності та осіб, причетних до неї, а також фактів порушення чинного законодавства суб'єктами, які займаються легальним посівом нарковмісних рослинних культур.

Вчора

05.08.22

04.08.22

03.08.22

Сторінки:
Нагору