ЖОВ
Вівторок
19
17:24
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​В Житомирській області - п’ятий летальний випадок від COVID-19

На жаль, на Великдень, 19 квітня, в області зафіксований п’ятий летальний випадок від коронавірусної інфекції. Сьогодні від цього захворювання померла жителька Черняхівського району, яка була 1937 року народження.

83-річна жінка захворіла 4 квітня, 6 квітня з ознаками COVID-19 була госпіталізована. Вже на наступний день результати ПЛР-досліджень підтвердили діагноз. На жаль, 17 квітня жінці стало гірше, лікарі застосували інтубацію. 19 квітня 2020 року була зафіксована п’ята смерть від коронавірусу на території Житомирської області. Керівництво області висловлює щирі співчуття рідним та близьким.


Нагадаємо, що перший летальний випадок від COVID-19 зареєстрований на Житомирщині в Радомишлі ще 13 березня, ще три летальні випадки пізніше сталися у Бердичеві.


Закликаємо жителів області дотримуватися методів профілактики зараження коронавірусною інфекцією: часто та ретельно мийте руки, не відвідуйте місця масового скупчення людей, при перших проявах недуги – негайно звертайтеся телефоном до лікарів.


Станом на 19 квітня 2020 року в Житомирській області зареєстровано 211 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, серед яких 5 – летальних (1 – у Радомишльському районі, 3 – у Бердичівському районі та 1 – у Черняхівському районі). Також на Житомирщині є один пацієнт, який вже одужав від коронавірусу.

Вчора

Сторінки:
Нагору