ВЕР
Четвер
23
21:31
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко проінспектував капітально відремонтовану автодорогу Дубрівка–Хижівка. ВІДЕО. ФОТО

21 липня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко в рамках робочої поїздки до Новоград-Волинського району оглянув капітально відремонтовану у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» автодорогу місцевого значення С 060201 Дубрівка–Хижівка через Закриниччя.


Зокрема голова облдержадміністрації оглянув ділянку автодороги км 4+500 км 10+000 протяжністю 5,5 км.


Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, згідно з проєктом здійснено:


влаштування шару асфальтобетонного покриття – 5,5 км;

встановлення 2 автопавільйонів;

облаштування 8 примикань;

встановлення 70 шт. дорожніх знаків;

нанесення дорожньої розмітки по всій протяжності ділянки ремонту;

влаштування тротуарів площею 2000 м2.


На об’єкті влаштовано 5,5 км шару асфальтобетонного покриття, встановлено 2 автопавільйони та 30 дорожніх знаків, а також влаштовано тротуари площею в межах населених пунктів с. Вересна та с. Закриниччя та облаштовано 8 примикань.


Наразі залишилося встановити 40 дорожніх знаків та нанести дорожню розмітку по всій ділянці ремонту.


«Наше завдання – розвивати транспортну та соціальну інфраструктуру в громадах задля підвищення якості життя жителів сіл Житомирської області», — зазначив Віталій Бунечко під час огляду об’єкту.


Нагадаємо, що завершуються ремонтні роботи міжнародної автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на Овруччині.


Під час робочої поїздки до Новоград-Волинського району Віталій Бунечко також ознайомився з роботою амбулаторії в селі Дубрівка, побудованої в рамках президентської програми «Велике будівництво».Вчора

Сторінки:
Нагору