КВІ
Середа
14
20:11
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Віталій Бунечко: Новий лабораторний центр у Коростені дозволить підвищити ефективність ПЛР-діагностики коронавірусу

Сьогодні, 03 березня, голова Житомирської ОДА спільно з головою Житомирської обласної ради Володимиром Федоренком взяли участь у відкритті нового лабораторного центру у Коростені.

Як зазначив голова Житомирської облдержадміністрації, новостворений вірусологічний підрозділ, який увійшов до відділення лабдіагностики, відповідає усім необхідних вимогам та стандартам. У ньому сьогодні вже працює 5 фахівців – 2 вірусологи, 2 лаборанти та 1 медсестра.


«Центри ПЛР-діагностики коронавірусу в районах є одним з пріоритетів, визначених Президентом України Володимиром Зеленським у боротьбі з пандемією COVID-19», — зазначив Віталій Бунечко.

Також голова облдержадміністрації наголосив, що раніше ПЛР-тестування зразків з усієї області аналізувалися лише у Житомирі, а нова лабораторія дозволить швидше отримувати результати досліджень та у разі виявлення коронавірусу — своєчасно приймати рішення про самоізоляцію та надання необхідної медичної допомоги


«За кошти обласного та державного бюджетів для лабораторного центру придбане найсучасніше обладнання вартістю у понад 3,5 мільйони гривень, за допомогою якого є можливість здійснювати до 300 ПЛР-досліджень на добу. За прогнозом, це забезпечить більшу частину об’єднаного Коростенського району в оперативному виявлені коронавірусу в організмі», — додав Віталій Бунечко.

Вчора

Сторінки:
Нагору