ЛИП
П'ятниця
10
01:59
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Віталій Бунечко оголосить повторний конкурс на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту

22 листопада у Житомирській ОДА провели третій етап конкурсу на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту – співбесіди. За їх результатами, конкурсна комісія не встановила жодної кандидатури з позитивним рейтингом для проведення наступного етапу – співбесіди з головою облдержадміністрації Віталієм Бунечком.

«Дякую конкурсній комісії за доброчесну та неупереджену роботу. Повторний конкурс буде оголошений найближчим часом. Сподіваюсь, що наступного разу ми визначимо достойного переможця», – сказав Віталій Бунечко. За інформацією служби управління персоналом апарату ОДА черговий етап конкурсу проходили 5 кандидатів.


До участі у роботі конкурсної комісії були запрошені незалежні експерти:

- заступник Міністра культури, молоді та спорту України Ірина Подоляк;

- народні депутати України Ігор Герасименко та Дмитро Костюк;

- художній керівник Житомирського обласного центру хореографічного мистецтва “Сонечко”, Народний артист України Михайло Гузун;

- директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України, член Національного олімпійського комітету України, професор Ігор Малинський;

- художній керівник Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера, екс-заступник Міністра культури, екс-заступник Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Балюрко.


З усіх запрошених, до участі в роботі конкурсної комісїі долучилися Михайло Гузун, Ігор Малинський та Віктор Балюрко. Попередньо Віктор Балюрко планував брати участь у конкурсі, але вирішив, що буде більш корисним у якості об’єктивного та неупередженого експерта.

Вчора

Вчора

Сторінки:
Нагору