ЛИП
Понеділок
26
06:42
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Віталій Бунечко представив новопризначену голову Бердичівської РДА

Сьогодні, 16 лютого, під час робочої поїздки до Бердичівського району голова Житомирської ОДА представив голову райдержадміністрації Людмилу Димидюк, призначену на посаду розпорядженням Президента України від 12 лютого 2021 року №56/2021-рп.

«Людмила Вікторівна вже має досвід керівництва райдержадміністрацією, але в дещо менших масштабах. Відтепер їй потрібно докласти зусиль, щоб сприяти ефективному розвитку вже об’єднаного Бердичівського району відповідно до пріоритетів, визначених Президентом України та Урядом», – сказав Віталій Бунечко.


Голова облдержадміністрації наголосив, що на нових голів РДА зараз покладається величезна відповідальність, адже йдеться не лише про розвиток значно більших територій, але й про втілення у життя однієї з наймастабнішої реформи держави.


«Перш за все, нові РДА на Житомирщині повинні стати більш інституційно спроможними та дієвими, де працюватимуть висококласні службовці. Зміни, що вже відбулися внаслідок реформи децентралізації, дозволили передати максимальну кількість соціальних послуг на місця. Громади отримали необхідні ресурси та широкий спектр повноважень. Це означає, що всі необхідні послуги жителі повинні отримувати на території своїх новоутворених громад – це і є сутність децентралізації. Але найважливіше – ми повинні створити систему послуг, коли не люди мають їздити до влади, а навпаки – влада до людей», – зазначив Віталій Бунечко.


Голова ОДА також підкреслив необхідність ефективної взаємодії районної влади з керівництвом 10 громад, що увійшли до складу району:


«Конструктивний діалог дозволить розв’язувати проблемні питання, які досі існують, як це продемонструвало спілкування з головами громад. Але це лише привід сконцентруватися на їх подоланні та рухатися шляхом розвитку».


У рамках робочої поїздки Віталій Бунечко також взяв участь у відкритті амбулаторії сільської медицини в Семенівській територіальній громаді, будівництво якої завершено за Програмою Президента України «Велике будівництво».


«Дякую всім, хто доклав зусилля до того, щоб громада мала належні медичні послуги. Я радий спостерігати за отриманим результатом, адже дана амбулаторія є запорукою підтримки розвитку села та яскравим прикладом того, як разом можна робити великі справи на благо громади, досягати результатів і доводити заплановану справу до кінця», – сказав голова ОДА.


За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, на сьогодні в області здано в експлуатацію вже 7 сучасних амбулаторій сільської медицини. Ще на 5 таких об’єктах повністю завершено будівельні роботи, триває процес отримання документів на введення їх в експлуатацію.

Довідково. Димидюк Людмила Вікторівна народилася 19 червня 1981 року у с. Бистріївка Ружинського району. У 2004 році завершила Державний агроекологічний університет, у 2018 – вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом». Спеціальність – зооінженерія, економіка.

З листопада 2019 року обіймає посаду голови Бердичівської райдержадміністрації.

Вчора

Сторінки:
Нагору