ЖОВ
Середа
27
05:38
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Визначено переможця конкурсу на посаду начальника Управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко погодився з пропозицією конкурсної комісії облдержадміністрації щодо надання претендентів на посаду начальника Управління екології та природних ресурсів ОДА.

Кандидат на посаду начальника Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації Олександр Кондратюк сьогодні, 13 вересня, успішно пройшов співбесіду з головою облдержадміністрації.


Відповідно до діючого законодавства голова ОДА направив лист на Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України про погодження призначення Олександра Кондратюка на посаду начальника Управління екології та природних ресурсів ОДА.


Нагадаємо, що після успішного проходження всіх етапів визначено переможців конкурсів на заміщення посад директорів Департаменту фінансів та Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОДА.


Довідково. Кондратюк Олександр Павлович народився у 1965 році в смт Червоноармійськ (зараз – Пулини). Вищу освіту здобув у Кам’янець-Подільському державному педагогічному інституті ім. В.П. Затонського.

З 1998 року обіймав низку посад в органах екологічної інспекції.

З листопада 2015 до листопада 2020 року – голова Романівської районної ради Житомирської області.

З листопада 2020 року по т.ч. працював на посаді начальника Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (на контрактній основі), пройшовши відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» спеціальну перевірку та отримавши погодження Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Вчора

Сторінки:
Нагору