З початку літа на водоймах області вже потонуло 14 осіб
Зокрема, останній трагічний випадок стався сьогодні у селі Бережесть Коростенського району. 29-річний чоловік пірнув у ставок і не виплив. Друзі намагалися знайти його самотужки, але безрезультатно.
Рятувальники, які прибули за викликом, тіло загиблого виявили по середині ставка на глибині 2,5 м. Обставини трагедії з’ясовують правоохоронці.
Вода не пробачає легковажності. Пам’ятайте прості правила безпеки:
Бережіть себе та своїх близьких!
