ТРА
Неділя
29
07:32
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​З початку року бердичівські дільничні розглянули понад 200 звернень громадян

Водночас за три тижні нового року офіцери поліції Бердичівського райвідділу припинили майже 400 адміністративних правопорушень. Вони щоденно взаємодіють з жителями громад, аби разом попереджати протиправні діяння.

Серед зафіксованих адмінпорушень найбільше у сфері антиалкогольного законодавства – 119, у тому числі виготовлення та продаж домашньої горілки. У 5 випадках правоохоронці задокументували продаж самогону та склали відповідні матеріали за ст. 164-16 (Зайняття забороненими видами господарської діяльності) КУпАП. За виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення (ст. 176 КУпАП) до адміністративної відповідальності притягнуто 25 жителів райцентру. За розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу у громадських місцях у п'яному вигляді (ст. 178 КУпАП) дільничні поліцейські винесли 89 адміністративних постанов і стільки ж за куріння в громадських місцях (ст. 175-1 КУпАП).


Нині під адміністративним наглядом працівників Бердичівського РВ перебуває 13 жителів району. Відтак поліцейські уже цього року припинили 30 правопорушень, передбачених ст. 187 (Порушення правил адміністративного нагляду) КУпАП та направити до суду 3 подання для встановлення відносно адміністративного нагляду відносно осіб.


За вчинення домашньої тиранії дільничні офіцери поліції склали та направили до суду 24 адміністративних протоколів за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП. Також поліцейські винесли 8 термінових заборонних приписів.


Дільничні офіцери поліції систематично проводять превентивні заходи, спрямовані на дотримання громадянами встановлених карантинних обмежень. За поточний місяць правоохоронці склали понад 50 адміністративних матеріалів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.


Тривають й інші превентивні заходи.

26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору