ВЕР
Неділя
20
08:02
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​З початку року поліцейські секторів реагування Житомирщини здійснили понад 61 тисячу виїздів на повідомлення

У понад половини випадків інспектори розібралися з ситуаціями одразу на місцях подій та надали необхідну допомогу громадянам, склали відповідні матеріали, у тому числі протоколи про адміністративні правопорушення. До того ж саме цими підрозділами поліції розкритий кожен десятий злочин.

- Сектори реагування патрульної поліції є у кожному територіальному відділі та відділенні ГУНП області. І якщо вже звичні кожному громадянину патрульні працюють у м. Житомирі та на магістральних автошляхах, то інспектори СРПП обслуговують виклики у районах, - розповідає начальник Управління превентивної діяльності ГУНП Житомирщини Віталій Магалецький. – Вони здійснюють цілодобове оперативне реагування на заяви та повідомлення, беруть участь у профілактичних заходах, фактично, першими прибувають на місця подій та приймають рішення щодо необхідності залучення інших колег – виклику слідчо-оперативної групи, інформування дільничного офіцера тощо.


Упродовж 8 місяців 2020 року працівники СРПП здійснили 61126 виїздів на повідомлення про вчинення правопорушень та інші події, що становить 60% від загальної кількості зареєстрованих заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події по області. За цей час поліцейські секторів реагування самостійно розглянули майже 40 тисяч повідомлень, тобто надали допомогу у межах компетенції, розібралися з ситуацією на місці, склали адміністративні матеріали тощо.


Загалом з початку року поліцейські секторів реагування виявили та припинили 67440 адміністративних правопорушень. Серед них – понад 16,5 тисяч випадків порушення водіями правил керування транспортними засобами; близько 8,4 тисячі - порушення Правил дорожнього руху; понад 1,7 тисячі – керування транспортними засобами у стані сп’яніння. Також інспектори СРПП припинили та задокументували майже 3 тисячі випадків домашнього насильства.


Поліцейські цих підрозділів проводять перевірки осіб, які перебувають на профілактичних обліках, власників мисливської зброї та спецзасобів, громадян, яким судом обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, виконують заходи, пов’язані із запобіганням поширенню коронавірусної інфекції тощо. Відтак з початку року поліцейські здійснили понад 13, 2 тисячі таких перевірок.


Інспектори СРПП за 8 місяців особисто розкрили 426 злочинів. До того ж у майже 3 тисячах випадків працювали разом із колегами з іншим підрозділів, що допомогло встановити причетних до їх скоєння.

Теги: поліція

Вчора

Сторінки:
Нагору