ЖОВ
Понеділок
26
14:22
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​За добу рятувальники області ліквідували 18 загорянь сухої рослинності

Минулої доби в екосистемах десяти районів області виникли пожежі, внаслідок яких вигоріло 36 га сухої трави. В деяких районах бійці ДСНС виїжджали на гасіння сухостою навіть по декілька разів.

Так, 23 вересня о 14:18 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності поблизу с. Білка Коростенського району. Про це рятувальників сповістили місцеві жителі, які помітили задимлення. Сильні пориви вітру сприяли швидкому поширенню вогню в бік підприємства, де зберігалася зернозбиральна техніка.


По прибуттю на місце події з’ясувалося, що на полі горить сухостій, площею 2 га. Полум’я вже перекинулося на дах піднавісу для сільськогосподарської техніки. Працівники підприємства до прибуття вогнеборців вже вивезли всю техніку із під навісу. Зусиллями бійців ДСНС, працівників та селян пожежу вдалося ліквідувати та не допустити подальшого розповсюдження вогню на більшу площу.


Крім того, минулої доби о 10:00 горіло 4 га сухостою поблизу смт Червоне Андрушівського району. Як з’ясувалося, селяни напередодні спалювали рештки сухої трави на приватних городах. По траві вогонь перекинувся на поле за селом. Існувала загроза розповсюдження полум’я на приміщення не діючого спиртового заводу, відстань до якого складала близько 100 м. Однак рятувальникам вдалося відбити вогонь, не допустивши його поширення. О 12:15 вогнеборці пожежу локалізували на площі близько 4 га та о 15:15 – ліквідували.


Причини виникнення усіх загорянь встановлюються фахівцями.

Вчора

Сторінки:
Нагору