ЛИС
Вівторок
30
19:33
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​За «кришування» засуджено колишнього начальника карного розшуку райвідділу поліції Житомирщини

Житомирською обласною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом шахрайства, вчиненого повторно, та підбурення до надання неправомірної вигоди, вчинене начальником карного розшуку одного з райвідділів поліції Житомирської області (ч. 1, 2, ст. 190, ч. 4, ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 369 КК України).

Вироком Ємільчинського районного суду колишнього правоохоронця визнано винним у скоєнні зазначених злочинів та призначено покарання у виді двох років позбавлення волі.


Судовим слідством установлено, що особа, перебуваючи на посаді начальника карного розшуку одного з райвідділів поліції, умисно, з корисливих мотивів, спонукав місцевого приватного підприємця до надання через нього неправомірної вигоди нібито патрульним поліції, хоча насправді не збирався будь-кому передавати кошти, а використати на власні потреби.


За щомісячну плату у розмірі 100 доларів США він «гарантував» підприємцеві безперешкодну діяльність, пов’язану з купівлею-продажем металобрухту. Одержання посадовцем першого траншу на суму 1000 грн правоохоронцями задокументовано у листопаді 2019 року.


Наступний транш – 4000 грн – сплачений у січні 2020 року на його зарплатну банківську картку, реквізити якої він спеціально надав для одержання неправомірної вигоди. Викрито корупційні дії обласною прокуратурою спільно з ВБКОЗ Управління СБ України в області.


До набуття вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.

Вчора

Сторінки:
Нагору