СІЧ
Вівторок
25
10:06
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​За поданням житомирських поліцейських іноземець-рецидивіст буде видворений з України

26 листопада оперативники відділу міграційної поліції ГУНП Житомирщини разом з працівниками УДМС України в області доставили до пункту тимчасового перебування іноземця, відносно якого прийнято рішення суду щодо видворення за межі країни. Чоловік звільнився з пенітенціарної установи на території області та не мав законних підстав для перебування в Україні.

43-річний іноземець притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку, грабіж та розбій. Столичним судом йому було визначено покарання у вигляді 7,5 років позбавлення волі. Вчора засуджений звільнився з пенітенціарної установи на території області. Жодних підстав для його подальшого перебування в Україні у чоловіка немає.


Відтак оперативники відділу міграційної поліції ГУНП у межах своїх повноважень звернулися до УДМС України в області з поданням про примусове видворення іноземця. На підставі зібраних матеріалів суд виніс відповідне рішення.


Тож поліцейські відділу міграційної поліції ГУНП Житомирщини спільно з працівниками регіонального УДМС доставили чоловіка до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, на Миколаївщині. Чоловік у ході процедури примусового видворення повернеться до країни походження.

Вчора

Сторінки:
Нагору