ЛИП
Неділя
12
01:46
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​За сприяння депутатів від Опозиційного блоку у кабінеті ендоскопічного обстеження Овруцької лікарні встановлено сучасне медичне обладнання. ФОТО

За сприяння народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрія Бойка, Юрія Павленка та депутатів Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ встановлено сучасне медичне обладнання у кабінеті ендоскопічного обстеження Овруцької центральної районної лікарні.

Овруцький район Житомирської області, де проживають 58 тисяч мешканців, належить до тих регіонів, які найбільше постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, тому і рівень захворюваності тут значно вищий.


Жителі району скаржаться, що упродовж останніх років влада не проявляє інтересу до розвитку медичної сфери. «У 2016 році на захищені статті у галузі медицини району не вистачило близько 8 млн грн. Отриманої у кінці минулого року субвенції ледве вистачило на виплату заробітної плати медичним працівникам, а на розвиток галузі взагалі нічого не виділяється. Внаслідок цього лікарня не має необхідного обладнання, тому людям доводиться їздити в обласний центр, щоб пройти обстеження», - зазначила заступник голови Овруцької районної ради Ірина Михайлевська.


Лікарі та пацієнти лікарні подякували депутатам за турботу та реальну допомогу жителям району. Адже ще до недавнього часу обстеження на подібному обладнанні можна було пройти лише у двох районах області.


Відкриття кабінету ендоскопічного обстеження в Овручі дозволяє людям вчасно отримати медичну допомогу. Лише за останній тиждень якісне обстеження пройшли 30 пацієнтів лікарні. У деяких з них було діагностовано хвороби на ранніх стадіях розвитку, що значно збільшує шанси на швидке одужання.


Депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вже не вперше допомагають жителям Овруччини. Зокрема, у 2016 році було придбано спеціальний автомобіль для лікарні, сучасне медичне обладнання та надано іншої допомоги на суму понад півмільйона гривень.


«На жаль, державна політика в сфері охорони здоров’я сьогодні руйнується. Це призвело до того, що, зокрема, на Житомирщині щороку вимирає маленьке містечко. За офіційними даними Головного управління статистики у Житомирській області упродовж 11 місяців 2016 року в області народилося майже 12 тис. немовлят, а число померлих становило 18,3 тис. осіб. Загальна чисельність населення за січень - листопад зменшилась на 6343 особи, а це більше ніж населення, наприклад, смт Озерного чи Новогуйвинського.


Тому ми будемо продовжувати допомагати медичним закладам Житомирщини з метою забезпечення жителів області якісною і вчасною медичною допомогою. Адже для ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ життя і здоров’я наших громадян є найвищим пріоритетом», - наголосив Юрій Павленко під час робочої поїздки до Овруча у п’ятницю, 10 лютого.


У поїздці народного депутата супроводжували керівник фракції та депутати Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Анатолій Мелашенко, Наталія Рибак, Микола Луцюк, керівник районної парторганізації Микола Левківський.


Вчора

10.07.20

09.07.20

Сторінки:
Нагору