ЧЕР
Четвер
4
01:41
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Житель Шостки намагався у шахраїв придбати вантажівку в Житомирській області

Намагаючись придбати через Всесвітню мережу автомобіль, житель Шостки надіслав продавцю передоплату. І залишився внаслідок своєї довірливості і без грошей, і без машини.

За словами 46-річного заявника, він знайшов на одному з сайтів пропозицію щодо продажу автомобіля марки ЗІЛ вартістю 2 000 доларів США. За вказаним в оголошенні номером телефону зв’язався з продавцем та домовився з ним про придбання вантажівки.


За попередньою домовленістю сторін, покупець надсилає 500 гривень передоплати на вказаний номер банківської картки, а продавець - знімає з сайту об’яву та чекає приїзду шосткинця для вирішення всіх інших питань по угоді.


Заявник умову виконав та вирушив до Житомирської області на оглядини машини. Вже там зателефонував продавцю, аби домовитись про час та конкретне місце зустрічі, але той слухавку не брав, і всі дзвінки залишились безрезультатними. Лише пізніше чоловік отримав смс-повідомлення від «продавця», що його обдурили і передоплату йому не повернуть.


В поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого проводяться оперативні заходи щодо встановлення особи афериста.


Правоохоронці звертаються до громадян з проханням не надсилати передоплату за купуємий товар, а розраховуватись за нього під час отримання

Вчора

Сторінки:
Нагору