ВЕР
Вівторок
28
07:17
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Житомир удосконалює міську політику з енергоефективності та поділиться досвідом з іншими громадами

Меморандум про співпрацю між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Житомирською міською радою в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» було підписано 28 квітня.

Документ передбачає підтримку від партнерів у вдосконаленні муніципального енергетичного менеджменту та в проведенні енергоефективних заходів.


Житомир виступатиме ментором та для інших громад, що стали партнерами Проєкту. Опираючись на досвід участі в проєкті «Енергоефективність в громадах II», фахівці з енергоефективних питань поділяться своїми знаннями з впровадження муніципального енергетичного планування.


Нагадаємо, Житомирська міська територіальна громада у січні 2021 року успішно пройшла відбір та стала партнером нового проєкту.


Довідково:

Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO). Проєкт надає підтримку та співпрацює з Міністерством розвитку громад та територій України (Мінрегіон) та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) у трьох сферах діяльності: рекомендації щодо законодавства та впровадження реформ, розповсюдження муніципального енергоменеджменту в Україні та розробка кваліфікаційних можливостей з посиланням на енергоефективність для професіоналів та службовців.

Вчора

26.09.21

25.09.21

Сторінки:
Нагору