ЖОВ
Понеділок
3
20:35
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Житомирянина викрили у незаконних оборудках з наркотиками

15 лютого дільничні офіцери поліції, виконуючи заходи із примусового досталення особи до органів досудового розслідування, викрили 36-річного жителя обласного центру ще й у незаконному поводженні з наркотичними речовинами. Нині чоловікові доведеться відповідати відразу за кількома статтями карного кодексу.

Молодик уже є фігурантом кримінального провадження, розпочатого у березні 2016 року за фактом незаконного поводження з вибуховими речовинами. Однак упродовж тривалого часу він до відділу поліції на виклики слідчого не з’являвся, всіляко уникаючи будь-яких зустрічей з правоохоронцями.


Втім дільничні офіцери, постійно перевіряючи його за місцем проживання, таки з’ясували, коли чоловік буває там.


15 лютого, зайшовши до оселі разом з господарем, поліцейські виявили у його квартирі приладдя, що свідчило про виготовлення амфетаміну, розчинники та паперовий згорток з порошкоподібною речовиною.


Також у квартирі знаходився різний вартісний електроінструмент, що, за словами сусідів, приносять пізнього вечора або уночі підозрілі особи, та квітанції з ломбарду. Нині усе виявлене вилучено та направлено на відповідні експертні дослідження.


Обставини події з’ясовуються у рамках ще одного кримінального провадження, розпочатого за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.


Молодика доставили до Житомирського відділу поліції для отримання свідчень в обох кримінальних провадженнях.

Вчора

30.09.22

Сторінки:
Нагору