ЧЕР
Понеділок
1
01:04
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Житомирські митники вилучили сигарети без акцизних марок

Усі особи, які прибувають в Україну, підлягають перевірці посадовими особами митниці на відповідність дотримання митних правил.

540 пачок сигарет з фільтром без акцизних марок білоруського виробництва, що перевищили встановлену норму ввезення на митну територію України та переміщення яких підлягає обов’язковому письмовому декларуванню вилучено працівниками Житомирської митниці ДФС.


Тютюнові вироби виявлено під час проведення митного контролю у громадян Молдови, які переміщувались через митну територію України транзитом, прямуючи з Російської Федерації до Молдови.


Відповідно до статті 376 Митного кодексу України визначено обсяги ввезення однією особою на митну територію України алкогольних напоїв та тютюнових виробів без сплати митних платежів та без письмового декларування, а саме: 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.


До уваги громадян.


При проходженні митного кордону посадові особи Житомирської митниці ДФС просять Вас не намагатися ввезти до України заборонені та обмежені до ввезення товари або продукти харчування. Інформація, яку Ви вкажете у митній декларації, буде предметом перевірки.

Вчора

30.05.20

Сторінки:
Нагору