ЖОВ
Середа
5
05:58
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Житомирські рятувальники навчають дітей правилам безпеки

Для того, щоб діти завжди знали як уберегти своє життя від небезпеки та вміли приймати правильні рішення в умовах різних надзвичайних подій, рятувальники проводять систематичну роботу щодо навчання основним правилам безпеки під час перебування як у побуті, так і на вулиці.

Зокрема, 11 серпня рятувальники організували пізнавальний захід для вихованців Табору книголюбів, що у місті Житомир. У рамках якого надзвичайники розповіли дітям про специфіку та особливості своєї професії, про випадки пожеж та причини їх виникнення.


Крім того, разом із підростаючим поколінням представники Служби порятунку «101» обговорили алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Фахівці ДСНС презентували мультфільм на тему протимінної безпеки, ознайомили дітей із видами можливих вибухонебезпечних предметів на які можна натрапити. Вони закликали присутніх при виявленні підозрілих предметів відходити від знахідки на безпечну відстань та телефонувати до Служби порятунку за номером «101» або до Національної поліції за номером «102».Психологи ДСНС, які також були присутні на заході, допомогали дітям позбутись негативних емоцій за допомогою цікавих ігор.


Організатори сподіваються, що головна мета подібних акцій — навчити дітей діяти у різних екстремальних ситуаціях, що можуть статися під час відпочинку на природі чи вдома – була досягнута.

Вчора

03.10.22

Сторінки:
Нагору