ЛИС
Вівторок
30
20:26
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

Житомирській області доручено посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм

Житомирській, Чернігівській, Львівській та Рівненській областям доручено посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм, збільшити ліжковий фонд та ввести додаткові карантинні обмеження на територіях об’єднаних територіальних громад, в яких фіксуються найбільші спалахи захворюваності на COVID-19.

Також, на території Сумської області з 00 год. 00 хв. 23 жовтня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 20 жовтня.

.

Як зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, в регіоні спостерігається системне збільшення показників завантаженості ліжок з киснем, госпіталізації, а також коефіцієнт виявлення випадків інфікування перевищує 35%.

.

Таким чином, за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 23 жовтня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Сумської області.

.

В регіоні застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

.

Зараз, у “червоній” зоні Херсонська, Одеська, Запорізька, Донецька та Дніпропетровська області. В цих регіонах введені максимальні обмеження. Так, заборонена робота кафе, ресторанів, кінотеатрів, ТРЦ, ринків.

.

Відповідно до правил адаптивного карантину, в “червоній” зоні дозволена робота продуктових магазинів, аптек, АЗС, пошти та банків.

.

Разом з тим, за умови стовідсоткової вакцинації співробітників та відвідувачів бізнес має право працювати.

Вчора

Сторінки:
Нагору