ЧЕР
Вівторок
28
06:01
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Арсеній Пушкаренко: Громади Житомирщини мають виділити додаткові кошти на тероборону

Політрада Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» доручила фракціям, які представляють політсилу в місцевих радах, скликати позачергові сесії для виділення додаткових коштів на функціонування територіальної оборони регіону. Скликати сесії для ухвалення відповідних рішень представники «Слуги Народу» мають протягом 5 днів.

Про це розповів очільник Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат України Арсеній Пушкаренко за результатами засідання політради партії на Житомирщині. Засідання відбулось у місті Овручі, неподалік кордону з Білоруссю за дорученням голови партії «Слуга Народу» Олени Шуляк.
«Сьогодні є приблизно 2 млн грн дефіциту в фінансуванні всіх батальйонів області. Йдеться про ремонт і облаштування приміщень, які були передані місцевою владою для територіальної оборони. Йдеться про збройові кімнати, про так звані «секретки», про кімнати чергування. Думаю, кожна громада зможе знайти по 50-100 тис. грн. Ми ж, народні депутати, узяли на себе питання забезпечення оргтехнікою бригади та батальйонів», – заявив Арсеній Пушкаренко.


Очільник Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» наголосив, що представники влади та чиновники в нинішній драматичній ситуації як ніколи мають продемонструвати єдність.


«Ми як провладна політична сила несемо відповідальність за ситуацію в державі», – зазначив він.


У засіданні політради також узяли участь народні депутати, депутати Житомирської обласної ради, місцевих рад від «Слуги Народу» та очільники громад.Нагадаємо, раніше група народних депутатів від «Слуги Народу» в межах парламентського контролю відвідала білорусько-український кордон в районі пропускного пункту «Виступовичі» на Житомирщині для перевірки оперативної ситуації в регіоні.


За результатами наради очільник Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко повідомив, що ситуація в області та прикордонних громадах контрольована та координована.
Вчора

26.06.22

25.06.22

24.06.22

Сторінки:
Нагору