ЖОВ
Четвер
28
08:42
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Єрмак зміцнює міжнародний напрямок в ОП для спільної з США боротьби проти Кремля, - політолог

Призначення Ігоря Брусила заступником голови Офісу Президента може мати вплив на комунікацію з США в питанні протидії Росії. Про це повідомив політолог Андрій Золотарьов.

Він звернув увагу на те, як була сформульована зона відповідальності Брусила: «якісна організація і змістовне наповнення міжнародних візитів президента Зеленського».


«Цим кадровим ходом Андрій Єрмак (глава Офісу Президента - прим. ред.) підсилює команду ОП, а саме - її міжнародну складову. Це необхідно, щоб налагодити ефективну комунікацію з Вашингтоном», - зазначив експерт.


За його словами, останнім часом Президенту Володимиру Зеленському та Офісу глави держави доводиться відчувати зростаючий тиск з боку Росії в питаннях Мінських угод, водопостачання окупованого Криму, а також санкцій проти нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його активів.


«У таких умовах для Єрмака вкрай важливо посилити роботу з Вашингтоном проти РФ. Цілком ймовірно, що Брусило - не остання кадрова перестановка. І, якщо і не на рівні заступника голови ОП, то на рівні радників і консультантів цей напрямок посилюватимуть», - пояснив Золотарьов.

Вчора

Сторінки:
Нагору