ЖОВ
Четвер
28
08:18
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Велике будівництво: 82% українців відзначають покращення доріг — соціологія «Рейтингу»

У вересні соціологічна група «Рейтинг» провела всеукраїнське опитування громадської думки про модернізацію інфраструктури в країні. 82% українців відзначили покращення доріг та збільшення їх ремонту. Для порівняння, у 2017 році аналогічну відповідь надавали 62%.

Ключові висновки за результатами опитування


Серед сфер інфраструктури, де останнім часом відбувається модернізація, українці найкраще оцінили стан доріг.


У динаміці за останні три роки помітно поступове зростання оцінок стану доріг та безпеки на них.


Найбільшу заслугу у тому, що в Україні покращуються дороги респонденти віддають Президенту (36%). 33% вважають, що це заслуга місцевої влади, 8% – Міністерства інфраструктури/Укравтодору.


64% громадян задоволені діяльністю Державного агентства автомобільних доріг України. Це на 11% більше, ніж торік.


Порівнюючи всіх президентів, 41% вважають, що найбільше дороги ремонтують за Володимира Зеленського, зокрема в рамках ініційованої ним програми “Велике будівництво”.


Дороги (50%) та залізниця (42%) – інфраструктурні галузі, які, на думку опитаних, потребують найбільшої підтримки держави. По 18% вважають такими галузями пошту та туризм, 13% – річкові порти, 9% – аеропорти.


Кого опитували?

Аудиторією соціологічної групи були українці віком від 18 років у всіх областях (за винятком тимчасово окупованого Криму та частин Донецької і Луганської областей). Вибірка становила 3000 осіб.


Читайте більше за посиланням: https://bit.ly/3ky1BNS


Нагадаємо, що голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомив, що у 2021 році в рамках програми Президента України “Велике будівництво” у Житомирській області буде побудовано та реконструйовано майже 250 кілометрів доріг, що пролягають в 31 громаді області.


Зокрема добігають кінця роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-06-11 Ставище – Брусилів – Попільня.

Вчора

Сторінки:
Нагору