СЕР
Неділя
9
17:47
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Віктор Развадовський: Конституція України - одна з найкращих у світі!

26 червня у приміщенні Житомирської районної ради відбулося три офіційні заходи - засідання постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних відносин та екології, 25 сесія районної ради та урочистості, присвячені Дню Конституції України. Серед інших, у них взяли участь народний депутат України Віктор Развадовський та командувач десантно-штурмових військ України Михайло Забродський.

Михайло Віталійович подякував жителям Житомирського району за підтримку ЗСУ під час російсько-української війни, яка надзвичайно важливою була у 2014-15 роках, і відзначив за це нагородами – почесним нагрудним знаком Начальника Генерального штабу ЗСУ - голову Житомирської райдержадміністрації Сергія Микитюка й головного спеціаліста з питань режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи РДА Володимира Загоровського.


Віктор Развадовський поінформував присутніх про депутатську діяльність, закцентував їх увагу на тому, що у нього склалися конструктивна співпраця в інтересах жителів району і з головою районної ради Сергієм Крутієм, і керівником районної адміністрації Сергієм Микитюком, і з депутатським корпусом районного рівня, і з селищним та сільськими головами, за що він усім щиро вдячний.

Користуючись нагодою, Віктор Йосипович побажав з нагоди Дня Конституції України своїм землякам здоров'я, достатку, гарного настрою та довгих щасливих років під мирним небом.


- У ніч, коли приймався Основний Закон Української держави, я забезпечував правопорядок біля основної будівлі нашого парламенту. Ніколи не забуду, як з приміщення Верховної Ради України до нас вийшов наш земляк, народний депутат Іван Заєць з колегою, провідником українського національно-демократичного визвольного руху 80-90 років 20 сторіччя В’ячеславом Чорноволом, і моральний авторитет нації В’ячеслав Максимович повідомив нам, що здобуто ще одну перемогу на шляху утвердження Незалежності України - прийнято нову Конституцію, - поділився під час виступу Віктор Развадовський приємними спогадами, наголосивши на тому, що наш Основний Закон є одним з найкращих у світі.


Зворушливою концертною програмою учасників святкування привітали аматорські перлини району. А ще вони висловили своєму народному депутату України Віктору Развадовському сердечні слова вдячності та побажання добра за багаторічну системну підтримку носіїв української культури - дитячих і дорослих вокальних й хореографічних колективів нашого багатого на таланти живописного краю.


Григорій ПОДОРОЖНИЙ


Вчора

Сторінки:
Нагору