БЕР
Вівторок
9
03:28
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Віра Рогова долучилася до відзначення кращих юннатів Житомирщини

17 листопада в комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради відбувся онлайн-захід із нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні та відзначення кращих юннатів Житомирщини «Юннатівський оскар».

У заході взяла участь заступниця голови Житомирської ОДА Віра Рогова. Вона відмітила основні пріоритети розвитку еколого-натуралістичного напряму в області та можливості новоствореного освітнього простору центру, який працює над розвитком юннатівського руху.

“Житомирщина активно долучається до всеукраїнського проєкту. Юннатівський рух широко представлен на теренах області, зокрема у закладах позашкільної освіти. Сьогодні на базі обласного еколого-натуралістичного центру ознайомилися з новоствореним простором – зимовим садом – на прикладі якого представлено основні принципи розвитку еколого-натуралістичного напряму“, – сказала Віра Рогова.

Також на важливості екологічної освіти і виховання підростаючого покоління наголосили начальник Управління освіти і науки Житомирської ОДА Людмила Колесник та т.в.о. начальника Управління екології і природних ресурсів Житомирської ОДА Микола Семенюк.


Під час вручення «Юннатівського оскару» було відзначено 9 кращих юннатів та 1 колектив Житомирщини дипломами, кубками та подарунками.

Вчора

07.03.21

Сторінки:
Нагору